hero.jpg
Osoby se zdravotním postižením

Lorem ipsum dolor, sit amet consectetur adipisicing elit. Quis, tempore?

Zobrazit
Děti, mládež a rodina

Lorem ipsum dolor, sit amet consectetur adipisicing elit. Quis, tempore?

Zobrazit
Osoby sociálně vyloučené a sociálním vyloučením ohrožené

Lorem ipsum dolor, sit amet consectetur adipisicing elit. Quis, tempore?

Zobrazit

Aktualizace žádostí o přidělení bytu v režimu sociálního bydlení pro seniory na rok 2024

Magistrát města Frýdku-Místku, odbor sociálních služeb, upozorňuje všechny žadatele, kteří již mají podanou žádost o přidělení bytu v režimu sociálního bydlení pro seniory ul. Sadová, ul. 17. listopadu, ul. Zámecká, ul. Na Aleji 82, ul. Těšínská ve Frýdku-Místku, aby se mezi 3. lednem až 28. březnem 2024 dostavili v úřední dny, tj. pondělí a středu (v době od 8.00 do 17.00 h) a ve čtvrtek (v době od 13.00 do 15.00 h) na odbor sociálních služeb, budova ul. Radniční 1149, 1. patro, kancelář č. 210 k aktualizaci svých žádostí. K aktualizaci je třeba doložit aktuální potvrzení o výši příjmu (popř. o přiznání příspěvku nebo doplatku na bydlení) a doklad o nájemním, podnájemním, vlastnickém nebo jiném právním vztahu prokazující bytovou situaci žadatele.

 

Na odbor sociálních služeb Magistrátu města Frýdku-Místku se mohou obracet také zájemci o bydlení pro seniory, kteří mají trvalé bydliště na území statutárního města Frýdku-Místku a jsou starší 65 let. Tento typ bydlení je vhodný, pro jednotlivce i pro dvojice. Bližší informace vám rádi poskytneme na telefonních číslech 558 609 189 a 558 609 297.

 

Toto upozornění se netýká žadatelů, kteří mají podanou žádost o přidělení bytu v Penzionu pro seniory Frýdek-Místek, p. o., ul. Lískovecká. Tito žadatelé budou v letošním roce své žádosti aktualizovat v měsících duben, květen, červen.

 

 

Bc. Renata Baraňáková, DiS.

sociální pracovník oddělení sociální práce