hero.jpg
Osoby se zdravotním postižením

Lorem ipsum dolor, sit amet consectetur adipisicing elit. Quis, tempore?

Zobrazit
Děti, mládež a rodina

Lorem ipsum dolor, sit amet consectetur adipisicing elit. Quis, tempore?

Zobrazit
Osoby sociálně vyloučené a sociálním vyloučením ohrožené

Lorem ipsum dolor, sit amet consectetur adipisicing elit. Quis, tempore?

Zobrazit

Charita Frýdek-Místek zve děti a mládež do Klubu Nezbeda

 

Místo, kde se děti pobaví, ale zároveň i mnohé naučí. Prostředí, kde teenegeři zůstávají sami sebou a nikdo je za to nesoudí. Společnost dodávající pocit bezpečí a pracovníci, kteří pomohou v těžkých situacích. Kolektiv příjemných lidí a zázemí plné tajemství.

Právě toto místo mohou děti navštívit v našem městě hned na obou březích. Kde je hledat, a za jakých podmínek je můžete navštívit, nám řekne sociální pracovnice nízkoprahového Klubu Nezbeda, Adéla Juřicová.

„Nízkoprahový Klub Nezbeda je službou pro děti od 6 do 20 let, ve kterém se snažíme být dětem partnery, kteří pomáhají zvládnout těžké životní etapy, různé situace a problémy (potíže ve škole, vztahy s vrstevníky, situace v rodině apod.). Pro děti pravidelně připravujeme širokou nabídku aktivit a programů, čímž je vedeme k aktivnímu trávení volného času. Co nás čeká například příští měsíc? Hravou formou a prostřednictvím různých aktivit seznámíme klienty s finanční gramotností. Přesněji. Vysvětlíme jim, jak peníze vznikají, kde je získáváme, a jak s nimi dále správně hospodařit. Věříme, že díky tomuto programu budou děti zase o něco blíž k pochopení tohoto složitého systému. Nenabízíme jen vzdělávací aktivity, ale i pohybové, kreativní, hudební aj. Klubovnu Nezbeda najdete nejen ve Frýdku (ul. Husova 3293, IG: _klubnezbedafrydek_), ale také v Místku (ul. F. Čejky 450, IG: klub_nezbeda_mistek)“

Měsíční program plný aktivit naleznete na výše zmiňovaných instagramových stránkách. „Pokud jsi nás stále ještě nenavštívil, je nejvyšší čas! Rádi Tě uvidíme“, doplňuje pracovnice Klubu Nezbeda. Dveře obou kluboven jsou otevřeny pro všechny děti ve všední dny, a to v čase 13:00 – 17:00.

 

Charita Frýdek-Místek