hero.jpg
Osoby se zdravotním postižením

Lorem ipsum dolor, sit amet consectetur adipisicing elit. Quis, tempore?

Zobrazit
Děti, mládež a rodina

Lorem ipsum dolor, sit amet consectetur adipisicing elit. Quis, tempore?

Zobrazit
Osoby sociálně vyloučené a sociálním vyloučením ohrožené

Lorem ipsum dolor, sit amet consectetur adipisicing elit. Quis, tempore?

Zobrazit

Co nás čeká ...

Vážení rodiče,

děkujeme Vám za stálou přízeň a spolupráci i v rámci další naší lednové akce pro děti. V dětských skupinách děti měly možnost v lednu zažít Zimní den s tučňáky. Děti tvořily papírové tučňáky v různých variantách, zdolávaly „nepříznivé podmínky Antarktidy,“ také si vyzkoušely, jak vypadá chůze tučňáka, putovaly po stopách ledního medvěda, chytaly rybičky, plnily různé jiné úkoly, tancovaly i mnohé další. Všechny děti byly na závěr odměněny i sladkou drobností. Na našich internetových stránkách si můžete prohlédnout, jaká byla naše příprava na tuto akci a jak moc si ji děti mohly užít. 

V měsíci únoru zažijí v každé dětské skupině KARNEVAL. Pokud byste se chtěli opět zapojit do této akce a nějakým nápadem ji podpořit, budeme rádi.  My už také vše připravujeme a těšíme se. A co dále plánujeme v dalších dnech a měsících?

Novelizace zákona č. 247/2014 Sb., o poskytování služby péče o dítě v dětské skupině, nám otevřela další příležitosti a nové možnosti k realizaci. Mimo jiné jsme se i zamysleli, jak ještě více zkvalitnit péči o Vaše děti. To, že máme nastaveny v rámci naší služby standardy kvality péče, je pro nás již samozřejmostí i včetně dodržování jejich cílů a postupů. V budoucích dnech a měsících bychom se například chtěli ještě více zaměřit na individuální přístup k dětem s ohledem na jejich věk a věkově vývojová specifika. A tímto směrem nastavit konkrétní aktivity i činnosti pro děti. Budeme s Vámi
i nadále v kontaktu a o našich plánech Vás budeme průběžně informovat. Získáte od nás také pravidelnou zpětnou vazbu, jak se Vašemu dítěti daří a v čem dělá pokroky. Můžete nahlédnout i do jeho portfolia.

 

A jak řekl známý ženevský filozof Jean Jacques Rousseau:

,,Výchova dětí je činnost, při níž obětujeme čas, abychom ho získali.“ 

A věřte, že my svůj čas Vašim dětem věnujeme velice rádi.

 

Mgr. Jana Kocichová, ředitelka a kolektiv zaměstnanců, Jesle Frýdek- Místek, p. o.     

 

Informace naleznete i na našich webových stránkách:

www.jesle-fm.cz

adresa:  Brožíkova 40, 738 01 Frýdek-Místek

kontakt:    +420 724 813 844

                   +420 604 496 233

 

Jesle FM.jpg     Jesle_obrázek_logo.jpg

 

Jesle FM - foto únor1.jpg  Jesle FM - foto únor2.jpg.png  Jesle FM - foto únor3.jpg.png