hero.jpg
Osoby se zdravotním postižením

Lorem ipsum dolor, sit amet consectetur adipisicing elit. Quis, tempore?

Zobrazit
Děti, mládež a rodina

Lorem ipsum dolor, sit amet consectetur adipisicing elit. Quis, tempore?

Zobrazit
Osoby sociálně vyloučené a sociálním vyloučením ohrožené

Lorem ipsum dolor, sit amet consectetur adipisicing elit. Quis, tempore?

Zobrazit

Jesličky v roce 2021

Stejně jako pro širokou veřejnost, i v našich jesličkách začal nový rok 2021 s povinností dodržovat veškerá hygienická opatření. Je to jistě pro všechny nelehká situace, ale věříme, že se s ní dokážeme náležitě vypořádat.

Pro naše jesličky i přes všechna opatření platí, že přijímáme děti ve věku od 1 do 3 let po celý rok a těšíme se na nové kamarády.

K dětem přistupujeme individuálně, dle jejich potřeb, s láskou, péčí. Pracujeme a řídíme se dle vypracovaného Plánu výchovy a péče, kdy pro naše nejmenší připravujeme v průběhu roku různé akce. Letošní rok nám přeje sněhová nadílka, takže jsme jej zahájili Bílým a Eskymáckým dnem. S dětmi jsme se koulovali, stavěli jsme sněhuláky a iglú. Radost dětí byla dovršena sáňkováním na kopečku, který máme k dispozici na naší zahradě. V únoru přichází na řadu Maškarní karneval. A dále nás čeká např. Vítání jara, Svátek matek a mnoho dalšího. Akce prozatím probíhají v dopoledních hodinách bez přítomností rodičů vzhledem k aktuální situaci v souvislosti s covid-19.

Jsme jesličky s dlouholetou tradicí, takže: „Maminky, tatínkové, neváhejte, nebojte se nás oslovit, zeptat, přijít se za námi podívat a sami se pak přesvědčíte, co vše v našich jesličkách na Vaše děti čeká…“

Více informací najdete na našich webových stránkách: www.jesle-fm.cz.

 

Kolektiv Jeslí F-M, p. o.