hero.jpg
Osoby se zdravotním postižením

Lorem ipsum dolor, sit amet consectetur adipisicing elit. Quis, tempore?

Zobrazit
Děti, mládež a rodina

Lorem ipsum dolor, sit amet consectetur adipisicing elit. Quis, tempore?

Zobrazit
Osoby sociálně vyloučené a sociálním vyloučením ohrožené

Lorem ipsum dolor, sit amet consectetur adipisicing elit. Quis, tempore?

Zobrazit

Když bolí duše …

… nenechat si to pro sebe, umíme pomoci

Když se procházím městem, často slyším řeči jako: „Dnešní doba je moc rychlá. Ti mladí se ani neumí chovat, pořád jen koukají do mobilu, ani TO nepozdraví.“ Ale co když „TO“ – naše děti a mladí, nemají sílu být milí a veselí, protože v sobě řeší trápení nebo mají dokonce myšlenky na sebevraždu?

Jsme Centrum sociálních služeb Ostrava, o.p.s., a určitě neumíme vyřešit všechny problémy na světě. Co ale určitě umíme, je kvalitně poskytovat sociální služby. Pro občany města Frýdek-Místek jsme dostupní v rámci sociální služby Krizové centrum pro děti a rodinu, službu poskytujeme ambulantně i v terénu. Po předchozí domluvě na čísle 778 111 281 se s námi můžete potkat na adrese Antonínovo náměstí 92. Zde se můžete potkat rovněž s milými sociálními pracovnicemi v rámci služby Dům na půl cesty Frýdek-Místek, kdy umíme mladým dospělým (do 26 let věku) zajistit bydlení a poradit s otázkami samostatného života po odchodu z domu, dětského domova či ústavního zařízení. A kdyby vás zajímalo, co vše ještě umíme, navštivte naše stránky www.css-ostrava.cz

Velmi děkujeme za podporu města Frýdek-Místek, protože bez jejich přispění bychom pro vás, milí občané, nemohli být dostupní. Proto ještě jednou – vřelé díky.

Mgr. Hana Schwarz

ředitelka Centra sociálních služeb Ostrava, o.p.s.