hero.jpg
Osoby se zdravotním postižením

Lorem ipsum dolor, sit amet consectetur adipisicing elit. Quis, tempore?

Zobrazit
Děti, mládež a rodina

Lorem ipsum dolor, sit amet consectetur adipisicing elit. Quis, tempore?

Zobrazit
Osoby sociálně vyloučené a sociálním vyloučením ohrožené

Lorem ipsum dolor, sit amet consectetur adipisicing elit. Quis, tempore?

Zobrazit

MĚSTO STÁLE POMÁHÁ SENIORŮM S REGISTRACÍ K OČKOVÁNÍ

V Centrálním rezervačním systému (CRS) k očkování proti koronaviru se od března mohou registrovat senioři starší 70 let. Také jim s tím město pomůže. Pokračuje tak v poskytování této služby, kterou nabízí již od ledna, kdy se k očkování mohli registrovat senioři nad 80 let. Dosud této možnosti využilo 140 seniorů.

„Někteří senioři on-line registraci zvládnou, za některé to udělá rodina či příbuzní. Ti, kteří tuto možnost nemají nebo nejsou počítačově zdatní se mohou obrátit na nás, konkrétně na odbor sociálních služeb magistrátu, kde jim s registrací pomůžou,“ řekl primátor Michal Pobucký.

Pro pomoc s registrací k očkování stále platí telefonní linka 771 135 422, která je k dispozici od pondělí do pátku od 8 do 16 hodin. Zájemci se mohou po domluvě dostavit i osobně na odbor sociálních služeb magistrátu na ulici Radniční ve Frýdku, kde jim sociální pracovníci s registrací pomohou. Nicméně není to nutné, lze to opravdu vyřídit telefonicky,“  řekl náměstek primátora Marcel Sikora.

O možnostech pomoci s registrací k očkování informuje město také prostřednictvím letáku, který je součástí této zprávy a je zveřejněn na webu a FB města. „Budeme rádi za jeho sdílení nebo vytištění a umístění na nástěnku bytových domů, aby se dostal do povědomí občanů,“ vyzval náměstek Sikora.

MM F-M, Bc. Jana Matějíková
ODBOR KANCELÁŘ PRIMÁTORA