hero.jpg
Osoby se zdravotním postižením

Lorem ipsum dolor, sit amet consectetur adipisicing elit. Quis, tempore?

Zobrazit
Děti, mládež a rodina

Lorem ipsum dolor, sit amet consectetur adipisicing elit. Quis, tempore?

Zobrazit
Osoby sociálně vyloučené a sociálním vyloučením ohrožené

Lorem ipsum dolor, sit amet consectetur adipisicing elit. Quis, tempore?

Zobrazit

Týden sociálních služeb v CPP, p. o.

Zde můžete začít psát text.

Vážení čtenáři,

během týdne sociálních služeb Vás srdečně zveme na jedno z pracovišť Centra psychologické pomoci, p. o., a to do Rodinné a manželské poradny na ul. F. Čejky 427 ve Frýdku-Místku.

Den otevřených dveří se uskuteční v pondělí 4. 10. 2021 v době od 9 do 17 hodin. Můžete se seznámit s širokým odborným sociálním poradenstvím, které poskytují psychologové nejenom partnerům nebo manželům, ale také jednotlivým osobám, dětem a celým rodinám. Uvidíte prostory, kde dochází k přípravě žadatelů o osvojení nebo pěstounskou péči a kde se sociální pracovníci věnují pěstounům, se kterými máme uzavřenou Dohodu o výkonu pěstounské péče. Pracovníci Vás provedou také terapeutickou místností a hernou pro děti.

V pondělí 4.10.2021 v době od 16 hodin pro Vás připravila vedoucí poradny společně s psychologem pro NRP besedu na téma Náhradní rodinná péče, která je určena všem, kdo zvažuje možnost stát se pěstounem na přechodnou dobu, dlouhodobým pěstounem nebo má zájem o adopci, tedy osvojení dítěte.

V pátek 8.10.2021 jsme připravili pro děti z našich pěstounských rodin zábavné odpoledne spojené s procházkou na  Metylovické hůrky.

Během celého týdne sociálních služeb se zájemci mají možnost seznámit i s  dalšími pracovišti Centra psychologické pomoci v Karviné, Ostravě, Novém Jičíně, Opavě a Bruntále.

 

Na návštěvu se těší:

kolektiv pracovníků Rodinné a manželské poradny ve Frýdku-Místku

 

CPP - logo kraje.png