hero.jpg
Osoby se zdravotním postižením

Lorem ipsum dolor, sit amet consectetur adipisicing elit. Quis, tempore?

Zobrazit
Děti, mládež a rodina

Lorem ipsum dolor, sit amet consectetur adipisicing elit. Quis, tempore?

Zobrazit
Osoby sociálně vyloučené a sociálním vyloučením ohrožené

Lorem ipsum dolor, sit amet consectetur adipisicing elit. Quis, tempore?

Zobrazit

Zasklené Velikonoce

Zdůrazňovat, že je těžká doba zvláště pro seniory, je snad již zbytečné. Kdo má zkušenosti a zodpovědnost, chová se podle svého nejlepšího svědomí, má nepochybně velkou šanci odolat. Jen ještě nějak zpestřit každodenní omezení našeho všedního života. Městská organizace seniorů stále hledá možnosti tuto „ilegalitu“ občanům našeho města všech generací nějak obohatit. Blíží se jaro, za pár týdnů zde budou Velikonoce. Mnozí si připomeneme naše tradiční velikonoční výstavy. Vždy byly ukázkou umu a dovednosti našich seniorů. Dávné vzpomínky nás pasují do role udržovatelů tradic. Nemenší zodpovědnost máme také za jejich předávání dalším generacím.

 

Centrum aktivních seniorů nabízelo a věřme, že v dohledné době zase bude, mnoho možností zábavy, sportování, cvičení, učení i tvořivosti. Vstupní areál již od počátku provozu slouží vysoce hodnoceným výstavám. Více než pět měsíců máme opakovaně pro veškeré aktivity uzavřeno. Zdá se, že i na takovou situaci architekti mysleli. Plně zasklené stěny nám umožnily i za těchto podmínek připravit také letos velikonoční výstavu.

Srdečně vás zveme před naše Centrum od středy 10. března kdykoliv budete mít cestu kolem. Naleznete zde potěšení, možná i inspiraci, jak tvořivě vyplnit současný přebytek volného času.                               

Srdečně zve všechny občany frýdeckomístecká městská organizace Seniorů ČR. Těšíme se na vás.

Anna Sumcová a Dalibor Kališ  


  • Lorem ipsum
  • Lorem ipsum

zpět